Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
czas przestać suszyć głowę swojemu Misiowi. Co, oczywiście, nie oznacza, że nie postawisz na swoim. Skorzystaj z dobrej konstelacji między szczęśliwym Jowiszem a Słońcem, by naładować magnes swojego mężczyzny i pokaż mu, co może stracić, jeśli nie zmieni zdania.

Bliźnięta
(21 maja - 21 czerwca)
Wulkaniczny Pluton wybuchnie, kiedy koleżanka zagnie parol na twojego faceta. Myślący Jowisz w domu twojej nadziei podpowiada, że nie on jeden na świecie - jeśli chce, to niech go sobie bierze. Staniesz się wolna (nie rozpaczaj, bo nie na długo!) i całą energię poświęcisz karierze zawodowej.

Rak
(22 czerwca - 22 lipca)
Nadeszła wreszcie pora zapłaty za wszystkie dotychczasowe
czas przestać suszyć głowę swojemu Misiowi. Co, oczywiście, nie oznacza, że nie postawisz na swoim. Skorzystaj z dobrej konstelacji między szczęśliwym Jowiszem a Słońcem, by naładować magnes swojego mężczyzny i pokaż mu, co może stracić, jeśli nie zmieni zdania. <br><br>Bliźnięta <br>(21 maja - 21 czerwca)<br>Wulkaniczny Pluton wybuchnie, kiedy koleżanka zagnie parol na twojego faceta. Myślący Jowisz w domu twojej nadziei podpowiada, że nie on jeden na świecie - jeśli chce, to niech go sobie bierze. Staniesz się wolna (nie rozpaczaj, bo nie na długo!) i całą energię poświęcisz karierze zawodowej. <br><br>Rak<br>(22 czerwca - 22 lipca)<br>Nadeszła wreszcie pora zapłaty za wszystkie dotychczasowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego