Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, urlopie, organizacji komunii
Rok powstania: 2001
szedł do komunii, to poproszę jakiegoś fotografa, niech nacyka zdjęć, później dzieci wyjdą z kościoła, zrobimy, jak będzie ładna pogoda, przed ołtarzem w kościele, z chrzestnymi, z rodzicami, z babciami i to będą najlepsze zdjęcia.
Oczywiście.
A ten profesjonalista niech sobie w buty wsadzi ten swój profesjonalizm.
Nie, to jest partacz. To jest po prostu partacz, bo...
Spartolił mi wszystko dokładnie, tak że...
Ja swojego czasu też poszłam ze znajomą. Chciałyśmy sobie zdjęcie pamiątkowe zrobić pozowane i proszę sobie wyobrazić. Facet, fachowiec, tyle lat pracuje w zawodzie.
Ten sam?
Tak. A on się mnie pyta, w jakiej pozie my we dwie
szedł do komunii, to poproszę jakiegoś fotografa, niech nacyka zdjęć, później dzieci wyjdą z kościoła, zrobimy, jak będzie ładna pogoda, przed ołtarzem w kościele, z chrzestnymi, z rodzicami, z babciami i to będą najlepsze zdjęcia. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Oczywiście. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;A ten profesjonalista niech sobie w buty wsadzi ten swój profesjonalizm. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie, to jest partacz. &lt;overlap&gt;To jest po prostu partacz, bo...&lt;/&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;overlap&gt;Spartolił mi wszystko dokładnie&lt;/&gt;, tak że... &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ja swojego czasu też poszłam &lt;vocal desc="eee"&gt; ze znajomą. Chciałyśmy sobie zdjęcie pamiątkowe zrobić pozowane i proszę sobie wyobrazić. Facet, fachowiec, tyle lat pracuje w zawodzie. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ten sam? &lt;vocal desc="laugh"&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak. A on się mnie pyta, w jakiej pozie my we dwie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego