Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
jest hasło "Arafat": "W okresie kierowania ruchem palestyńskim A. stopniowo zmieniał swoje poglądy, odchodząc od działalności militarnej (często terrorystycznej) [...] na rzecz politycznego rozwiązania konfliktu". Arafat odchodził faktycznie bardzo stopniowo, skoro do końca życia nie udało się z niego wydusić potępienia terrorystycznych zamachów w Izraelu dokonywanych przez fundamentalistów.
Nie warto dalej pastwić się nad tą Encyklopedią. Kto miał pecha i posiadł komplet jej tomów, niech postawi je na półce obok Benedykta Chmielowskiego i/lub Wielkiej Encyklopedii Radzieckiej. Kto zaś nie ma takich w domu, niech Encyklopedię "GW" czym prędzej odda na makulaturę.
Śledztwo SIARKAZMU: Oszust pronoponował numerek w przychodni!
Dziennikarskie śledztwo, jakie od
jest hasło "Arafat": "W okresie kierowania ruchem palestyńskim A. stopniowo zmieniał swoje poglądy, odchodząc od działalności militarnej (często terrorystycznej) [...] na rzecz politycznego rozwiązania konfliktu". Arafat odchodził faktycznie bardzo stopniowo, skoro do końca życia nie udało się z niego wydusić potępienia terrorystycznych zamachów w Izraelu dokonywanych przez fundamentalistów. <br>Nie warto dalej pastwić się nad tą Encyklopedią. Kto miał pecha i posiadł komplet jej tomów, niech postawi je na półce obok Benedykta Chmielowskiego i/lub Wielkiej Encyklopedii Radzieckiej. Kto zaś nie ma takich w domu, niech Encyklopedię "GW" czym prędzej odda na makulaturę.<br>Śledztwo SIARKAZMU: Oszust pronoponował numerek w przychodni!<br>Dziennikarskie śledztwo, jakie od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego