Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dłuższego czasu przez prokuraturę w Zakopanem. Podczas zatrzymania doszło do szarpaniny, a kobieta, chcąc uniknąć zatrzymania, pogryzła i podrapała jednego z policjantów.
* W tym samym dniu ok. 16.00 na ulicy Jagiellońskiej policjanci zatrzymali czasowo przebywającego w Zakopanem Andrzeja M. z Koszalina. Ich podejrzenie zwróciło zachowanie bezdomnego, który na widok patrolu zaczął ukrywać coś pod marynarką. Jak się okazało, były to półbuty, które przed chwilą skradł. Ustalono, że Andrzej M. był już wielokrotnie karany za kradzieże, a dzień wcześniej dokonał dwóch kradzieży w sklepie i skradł torebkę damską w szpitalu.
* Również 20 maja ok. 18.00 zapalił się dach na jednym
dłuższego czasu przez prokuraturę w Zakopanem. Podczas zatrzymania doszło do szarpaniny, a kobieta, chcąc uniknąć zatrzymania, pogryzła i podrapała jednego z policjantów.<br>* W tym samym dniu ok. 16.00 na ulicy Jagiellońskiej policjanci zatrzymali czasowo przebywającego w Zakopanem Andrzeja M. z Koszalina. Ich podejrzenie zwróciło zachowanie bezdomnego, który na widok patrolu zaczął ukrywać coś pod marynarką. Jak się okazało, były to półbuty, które przed chwilą skradł. Ustalono, że Andrzej M. był już wielokrotnie karany za kradzieże, a dzień wcześniej dokonał dwóch kradzieży w sklepie i skradł torebkę damską w szpitalu.<br>* Również 20 maja ok. 18.00 zapalił się dach na jednym
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego