Nr: 02.14
Rok: 2001
brązowy - Czech Vlastibor Sedlak.
Skoki narciarskie stały się, dzięki popisom Adama Małysza, wiodącą zimową dyscypliną sportu, a potwierdziły to tłumy kibiców, którzy ściągnęli we wtorek pod zakopiańską skocznię.
Nie powiodło się naszym snowboardzistom. Słowenka Damjana Kacafura i Austriak Michael Dabringer zdobyli we wtorek złote medale w snowboardowym slalomie gigancie. Bardzo pechowo pojechała Małgorzata Kukucz, która po pierwszym przejeździe zdecydowanie zajmowała pierwsze miejsce. Niestety, w drugim przejeździe Polka popełniła błąd, przewróciła się, straciła wiele sekund i ostatecznie została sklasyfikowana na szóstej pozycji.
Słowaczka Martina Schwarzbacherova zdobyła we wtorek złoty medal w biegu biatlonowym na 15 km. Schwarzbacherova uzyskała czas 47.36,7
brązowy - Czech Vlastibor Sedlak.<br>Skoki narciarskie stały się, dzięki popisom Adama Małysza, wiodącą zimową dyscypliną sportu, a potwierdziły to tłumy kibiców, którzy ściągnęli we wtorek pod zakopiańską skocznię.<br>Nie powiodło się naszym snowboardzistom. Słowenka Damjana Kacafura i Austriak Michael Dabringer zdobyli we wtorek złote medale w snowboardowym slalomie gigancie. Bardzo pechowo pojechała Małgorzata Kukucz, która po pierwszym przejeździe zdecydowanie zajmowała pierwsze miejsce. Niestety, w drugim przejeździe Polka popełniła błąd, przewróciła się, straciła wiele sekund i ostatecznie została sklasyfikowana na szóstej pozycji.<br>Słowaczka Martina Schwarzbacherova zdobyła we wtorek złoty medal w biegu biatlonowym na 15 km. Schwarzbacherova uzyskała czas 47.36,7