Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
że 3:3 też ich urządzało. Piłka ma w końcu to do siebie, że często rezultat końcowy odbiega od pożądanego (np. pożądało się zwycięstwa, a pada remis), jest grą błędów, wynik bywa przypadkowy.

że 3:3 też ich urządzało. Piłka ma w końcu to do siebie, że często rezultat końcowy odbiega od pożądanego (np. pożądało się zwycięstwa, a pada remis), jest grą błędów, wynik bywa przypadkowy.<br><br>Nie da się wykluczyć zatem, że obie drużyny walcząc o uniknięcie korzystnego dla siebie rezultatu 2:2 pechowo go osiągnęły, który to pech był zarazem ich szczęściem. Są tacy co powiadają, iż zdobyta w ostatniej minucie bramka jest argumentem, że gra była prawdziwa, bo nikt by tak do samego końca nie umiał ryzykować. Inni znów mówią, że to jest koronny dowód fikcji, bo nawet ostatnia minuta była wyreżyserowana