Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
krok dzieli cię od najważniejszego. Alkoholem przełamałeś jej wstrzemięźliwość wobec... alkoholu, pocałunkami przełamiesz jej wstrzemięźliwość seksualną.

15. Czas na wielki finał. Zanim przystąpisz do dzieła, przypomnij sobie starą maksymę: "dziewczyna pijana to dziewczyna sprzedana". Nie licz też na żadne kosmiczne doznania. Jeśli twoja partnerka zatraci się w piciu, możesz być pewien, że nie zatraci się w seksie i zostanie wam tylko ćwiczenie pozycji na misjonarza (wersja zwłoki). I niech ci nie przyjdzie ochota na miłość francuską. Brak kontroli u twojej partnerki może w ostateczności doprowadzić cię do trwałego kalectwa. A potem zostanie ci już tylko picie.

16. Pamiętaj, że podczas przeprowadzania
krok dzieli cię od najważniejszego. Alkoholem przełamałeś jej wstrzemięźliwość wobec... alkoholu, pocałunkami przełamiesz jej wstrzemięźliwość seksualną.<br><br>15. Czas na wielki finał. Zanim przystąpisz do dzieła, przypomnij sobie starą maksymę: "dziewczyna pijana to dziewczyna sprzedana". Nie licz też na żadne kosmiczne doznania. Jeśli twoja partnerka zatraci się w piciu, możesz być pewien, że nie zatraci się w seksie i zostanie wam tylko ćwiczenie pozycji na misjonarza (wersja zwłoki). I niech ci nie przyjdzie ochota na miłość francuską. Brak kontroli u twojej partnerki może w ostateczności doprowadzić cię do trwałego kalectwa. A potem zostanie ci już tylko picie.<br><br>16. Pamiętaj, że podczas przeprowadzania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego