Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
kwadratowej formy, piec ok. 1 godz. w 190oC, przekroić w poprzek na pół, przełożyć powidłami, udekorować owocami kandyzowanymi, migdałem i białą polewą.
Tort makowo-serowy
Składniki:

Mak zaparzyć, zemleć, połączyć z żółtkami utartymi z cukrem, manna, proszkiem do pieczeni, wymieszać, dodać rozpuszczone masło i pianę z białek, włożyć do tortownicy, piec 30 min w temperaturze 180oC, przekroić na 2 blaty, na masę jajka utrzeć z cukrem na parze, wymieszać z serem i rozpuszczoną żelatyną oraz cukrem waniliowym, przełożyć ciasto, n wierzch wyłożyć warstwę ser, posypać makiem, ozdobić cząstkami grejpfruta.
Tort orzechowy
Składniki:

Orzechy oczyścić, zemleć z 4 białek ubić pianę, 2
kwadratowej formy, piec ok. 1 godz. w 190oC, przekroić w poprzek na pół, przełożyć powidłami, udekorować owocami kandyzowanymi, migdałem i białą polewą.<br>Tort makowo-serowy<br>Składniki:<br>&lt;gap&gt;<br>Mak zaparzyć, zemleć, połączyć z żółtkami utartymi z cukrem, manna, proszkiem do pieczeni, wymieszać, dodać rozpuszczone masło i pianę z białek, włożyć do tortownicy, piec 30 min w temperaturze 180oC, przekroić na 2 blaty, na masę jajka utrzeć z cukrem na parze, wymieszać z serem i rozpuszczoną żelatyną oraz cukrem waniliowym, przełożyć ciasto, n wierzch wyłożyć warstwę ser, posypać makiem, ozdobić cząstkami grejpfruta.<br>Tort orzechowy <br>Składniki:<br>&lt;gap&gt;<br>Orzechy oczyścić, zemleć z 4 białek ubić pianę, 2
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego