Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
i proste, twarz pociągła, cera śniada, czoło wysokie, oczy ciemnobrązowe, nos duży i prosty, uszy małe, przylegające do czaszki, uzębienie pełne.
Ubiór: kurtka długości trzy czwarte, z kapturem, w kolorze jasnowrzosowym, dżinsowe jasnoniebieskie spodnie, bluza z kapturem w popielato-zielone paski, ciemnofioletowy szalik, czarne buty, tak zwane trapery.
Znaki szczególne: pieprzyk na lewym policzku, trzy pieprzyki tworzące trójkąt na plecach.
W dniu zaginięcia poszukiwana zamierzała udać się po książkę do nauki języka angielskiego do księgarni przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Pile. W tym celu wsiadła do autobusu miejskiego linii 6, gdzie widziano ją po raz ostatni.
Osoby, które mogą przyczynić się
i proste, twarz pociągła, cera śniada, czoło wysokie, oczy ciemnobrązowe, nos duży i prosty, uszy małe, przylegające do czaszki, uzębienie pełne.<br>Ubiór: kurtka długości trzy czwarte, z kapturem, w kolorze jasnowrzosowym, dżinsowe jasnoniebieskie spodnie, bluza z kapturem w popielato-zielone paski, ciemnofioletowy szalik, czarne buty, tak zwane trapery.<br>Znaki szczególne: pieprzyk na lewym policzku, trzy pieprzyki tworzące trójkąt na plecach.<br>W dniu zaginięcia poszukiwana zamierzała udać się po książkę do nauki języka angielskiego do księgarni przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Pile. W tym celu wsiadła do autobusu miejskiego linii 6, gdzie widziano ją po raz ostatni.<br>Osoby, które mogą przyczynić się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego