Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
śniada, czoło wysokie, oczy ciemnobrązowe, nos duży i prosty, uszy małe, przylegające do czaszki, uzębienie pełne.
Ubiór: kurtka długości trzy czwarte, z kapturem, w kolorze jasnowrzosowym, dżinsowe jasnoniebieskie spodnie, bluza z kapturem w popielato-zielone paski, ciemnofioletowy szalik, czarne buty, tak zwane trapery.
Znaki szczególne: pieprzyk na lewym policzku, trzy pieprzyki tworzące trójkąt na plecach.
W dniu zaginięcia poszukiwana zamierzała udać się po książkę do nauki języka angielskiego do księgarni przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Pile. W tym celu wsiadła do autobusu miejskiego linii 6, gdzie widziano ją po raz ostatni.
Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej
śniada, czoło wysokie, oczy ciemnobrązowe, nos duży i prosty, uszy małe, przylegające do czaszki, uzębienie pełne.<br>Ubiór: kurtka długości trzy czwarte, z kapturem, w kolorze jasnowrzosowym, dżinsowe jasnoniebieskie spodnie, bluza z kapturem w popielato-zielone paski, ciemnofioletowy szalik, czarne buty, tak zwane trapery.<br>Znaki szczególne: pieprzyk na lewym policzku, trzy pieprzyki tworzące trójkąt na plecach.<br>W dniu zaginięcia poszukiwana zamierzała udać się po książkę do nauki języka angielskiego do księgarni przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Pile. W tym celu wsiadła do autobusu miejskiego linii 6, gdzie widziano ją po raz ostatni.<br>Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego