Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ma dziś 35 lat, jest księgową w dużej firmie telekomunikacyjnej i próbuje zerwać z nałogiem, jednak kolejne próby kończą się fiaskiem.
- Wiem, że promienie ultrafioletowe są bardzo niebezpieczne - wyznaje. - Każdego dnia moja skóra potwornie się wysusza, więc zużywam ogromne ilości balsamów i kremów nawilżających. W dodatku przybyło mi parę nowych pieprzyków, które są trochę ciemniejsze niż inne. To zły znak, nie musisz mi tego mówić, ale ja nie mogę być biała, bo wyglądam wtedy okropnie.
Katarzyna opala się regularnie od pięciu lat. Ostatnio korzysta z usług solarium prawie codziennie.
- Ciągle wydaje mi się, że blednę - wyjaśnia. - Wpadam wtedy w panikę i
ma dziś 35 lat, jest księgową w dużej firmie telekomunikacyjnej i próbuje zerwać z nałogiem, jednak kolejne próby kończą się fiaskiem.<br>- Wiem, że promienie ultrafioletowe są bardzo niebezpieczne - wyznaje. - Każdego dnia moja skóra potwornie się wysusza, więc zużywam ogromne ilości balsamów i kremów nawilżających. W dodatku przybyło mi parę nowych pieprzyków, które są trochę ciemniejsze niż inne. To zły znak, nie musisz mi tego mówić, ale ja nie mogę być biała, bo wyglądam wtedy okropnie.<br>Katarzyna opala się regularnie od pięciu lat. Ostatnio korzysta z usług solarium prawie codziennie. <br>- Ciągle wydaje mi się, że blednę - wyjaśnia. - Wpadam wtedy w panikę i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego