Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Czuję się coraz mocniejszy i chciałbym uplasować się w ścisłej czołówce - powiedział wychowanek wałbrzyskiego Górnika, Baranowski.
(PAP)Jedyna w historii porażka Księcia

boks Słynny brytyjski bokser "Prince" Naseem Hamed przegrał w nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas pojedynek z Meksykaninem Marco Antonio Barrerą w wadze piórkowej. Była to pierwsza porażka Brytyjczyka od momentu rozpoczęcia zawodowej kariery na ringu. Do tej pory Hamed wygrał 36 walk, w tym 31 przed czasem. Barrera ma na swoim koncie 53 zwycięstwa i trzy porażki.
(PAP)Najpierw Rahman potem Tyson

boks Brytyjczyk Lennox Lewis, mistrz świata w wadze ciężkiej w wersji WBC i IBF
Czuję się coraz mocniejszy i chciałbym uplasować się w ścisłej czołówce - powiedział wychowanek wałbrzyskiego Górnika, Baranowski.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jedyna w historii porażka Księcia&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;boks&lt;/&gt; Słynny brytyjski bokser "Prince" Naseem Hamed przegrał w nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas pojedynek z Meksykaninem Marco Antonio Barrerą w wadze piórkowej. Była to pierwsza porażka Brytyjczyka od momentu rozpoczęcia zawodowej kariery na ringu. Do tej pory Hamed wygrał 36 walk, w tym 31 przed czasem. Barrera ma na swoim koncie 53 zwycięstwa i trzy porażki.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Najpierw Rahman potem Tyson&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;boks&lt;/&gt; Brytyjczyk Lennox Lewis, mistrz świata w wadze ciężkiej w wersji WBC i IBF
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego