Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Czuję się coraz mocniejszy i chciałbym uplasować się w ścisłej czołówce - powiedział wychowanek wałbrzyskiego Górnika, Baranowski.
(PAP)Jedyna w historii porażka Księcia

boks Słynny brytyjski bokser "Prince" Naseem Hamed przegrał w nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas pojedynek z Meksykaninem Marco Antonio Barrerą w wadze piórkowej. Była to pierwsza porażka Brytyjczyka od momentu rozpoczęcia zawodowej kariery na ringu. Do tej pory Hamed wygrał 36 walk, w tym 31 przed czasem. Barrera ma na swoim koncie 53 zwycięstwa i trzy porażki.
(PAP)Najpierw Rahman potem Tyson

boks Brytyjczyk Lennox Lewis, mistrz świata w wadze ciężkiej w wersji WBC i IBF
Czuję się coraz mocniejszy i chciałbym uplasować się w ścisłej czołówce - powiedział wychowanek wałbrzyskiego Górnika, Baranowski.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jedyna w historii porażka Księcia&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;boks&lt;/&gt; Słynny brytyjski bokser "Prince" Naseem Hamed przegrał w nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas pojedynek z Meksykaninem Marco Antonio Barrerą w wadze piórkowej. Była to pierwsza porażka Brytyjczyka od momentu rozpoczęcia zawodowej kariery na ringu. Do tej pory Hamed wygrał 36 walk, w tym 31 przed czasem. Barrera ma na swoim koncie 53 zwycięstwa i trzy porażki.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Najpierw Rahman potem Tyson&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;boks&lt;/&gt; Brytyjczyk Lennox Lewis, mistrz świata w wadze ciężkiej w wersji WBC i IBF
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!