Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
by zagrać w Japonii?
- Nie ma.
Ale prezes federacji Dominikany potrafił załatwić miejsce swojej reprezentacji w kolejnym turnieju, gdy jego drużynie powinęła się noga w pierwszej kwalifikacji. Pan podobno ma dobre kontakty z prezydentem FIVB Rubenem Acostą. Nie można było u niego wyprosić o jeszcze jedną szansę dla Polek?
- Po pierwsze, to nie ja, a PZPS ma bardzo dobre kontakty z FIVB. Po drugie, to nie ja gram w siatkówkę, a już na pewno nie jestem od załatwiania takich spraw. To są igrzyska olimpijskie. To nie są sprawy, które się załatwia.
Czy Andrzej Niemczyk popełnił błąd, ustalając taktykę pod mecz z
by zagrać w Japonii?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- Nie ma.&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Ale prezes federacji Dominikany potrafił załatwić miejsce swojej reprezentacji w kolejnym turnieju, gdy jego drużynie powinęła się noga w pierwszej kwalifikacji. Pan podobno ma dobre kontakty z prezydentem FIVB Rubenem Acostą. Nie można było u niego wyprosić o jeszcze jedną szansę dla Polek?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- Po pierwsze, to nie ja, a PZPS ma bardzo dobre kontakty z FIVB. Po drugie, to nie ja gram w siatkówkę, a już na pewno nie jestem od załatwiania takich spraw. To są igrzyska olimpijskie. To nie są sprawy, które się załatwia.&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Czy Andrzej Niemczyk popełnił błąd, ustalając taktykę pod mecz z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego