Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Przez pewien czas hamletyzował między Oleksym i Millerem. Gdy uznał, że chlebuś smaruje Miller - dogadał się z nim. Otrzymał wojsko, kocha je od dziecka. Jest posłuszny, ale nie do przesady. Wie, że czas pracuje dla niego. Lojalny wobec prezydenta i pewnie na tym wygra.
Aleksandra Jakubowska - odkąd sprzedała Oleksego, swego pierwszego patrona, bez Millera nic nie znaczy. Jej wywyższenie, kosztem urzędowej damy Sojuszu, minister Łybackiej, jest dowodem niejasnej gry Millera Rywinem. Premier na Jakubowską może liczyć jak na Zawiszę. On pierwszy stwierdził, że jej pierś jest nie tylko mężna, ale i kształtna.
Andrzej Celiński - główny, obok poseł Katarzyny Piekarskiej, urobek Millera
Przez pewien czas hamletyzował między Oleksym i Millerem. Gdy uznał, że chlebuś smaruje Miller - dogadał się z nim. Otrzymał wojsko, kocha je od dziecka. Jest posłuszny, ale nie do przesady. Wie, że czas pracuje dla niego. Lojalny wobec prezydenta i pewnie na tym wygra.<br>Aleksandra Jakubowska - odkąd sprzedała Oleksego, swego pierwszego patrona, bez Millera nic nie znaczy. Jej wywyższenie, kosztem urzędowej damy Sojuszu, minister Łybackiej, jest dowodem niejasnej gry Millera Rywinem. Premier na Jakubowską może liczyć jak na Zawiszę. On pierwszy stwierdził, że jej pierś jest nie tylko mężna, ale i kształtna.<br>Andrzej Celiński - główny, obok poseł Katarzyny Piekarskiej, urobek Millera
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!