Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Przez pewien czas hamletyzował między Oleksym i Millerem. Gdy uznał, że chlebuś smaruje Miller - dogadał się z nim. Otrzymał wojsko, kocha je od dziecka. Jest posłuszny, ale nie do przesady. Wie, że czas pracuje dla niego. Lojalny wobec prezydenta i pewnie na tym wygra.
Aleksandra Jakubowska - odkąd sprzedała Oleksego, swego pierwszego patrona, bez Millera nic nie znaczy. Jej wywyższenie, kosztem urzędowej damy Sojuszu, minister Łybackiej, jest dowodem niejasnej gry Millera Rywinem. Premier na Jakubowską może liczyć jak na Zawiszę. On pierwszy stwierdził, że jej pierś jest nie tylko mężna, ale i kształtna.
Andrzej Celiński - główny, obok poseł Katarzyny Piekarskiej, urobek Millera
Przez pewien czas hamletyzował między Oleksym i Millerem. Gdy uznał, że chlebuś smaruje Miller - dogadał się z nim. Otrzymał wojsko, kocha je od dziecka. Jest posłuszny, ale nie do przesady. Wie, że czas pracuje dla niego. Lojalny wobec prezydenta i pewnie na tym wygra.<br>Aleksandra Jakubowska - odkąd sprzedała Oleksego, swego pierwszego patrona, bez Millera nic nie znaczy. Jej wywyższenie, kosztem urzędowej damy Sojuszu, minister Łybackiej, jest dowodem niejasnej gry Millera Rywinem. Premier na Jakubowską może liczyć jak na Zawiszę. On pierwszy stwierdził, że jej pierś jest nie tylko mężna, ale i kształtna.<br>Andrzej Celiński - główny, obok poseł Katarzyny Piekarskiej, urobek Millera
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego