Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Słupsku, czy ziemia nie jest zadłużona.
- Wszystko było w porządku, ale po dwóch latach okazało się, że jest dług. Miałem już wybudowany dom. Musiałem wszystko spłacić, bo ścigał mnie komornik - powiedział Zbigniew W.
Słupszczanin zażądał od Skarbu Państwa zwrotu kosztów oraz zadośćuczynienia. W poniedziałek na pierwszej rozprawie wznowionego procesu doszło do ugody.
(PAP)Adam Małysz przyznał po konkursie, iż po skoku Schmitta chodziły mu po głowie "głupie myśli" (na zdjęciu z medalem w dłoni)

Małysz zaskoczył srebrem

Lahti Wczorajszy konkurs skoków dostarczył ogromnych emocji kilkunastu tysiącom widzów i widowni telewizyjnej.
Niemiec Martin Schmitt obronił w poniedziałek
Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Słupsku, czy ziemia nie jest zadłużona.<br>- Wszystko było w porządku, ale po dwóch latach okazało się, że jest dług. Miałem już wybudowany dom. Musiałem wszystko spłacić, bo ścigał mnie komornik - powiedział Zbigniew W.<br>Słupszczanin zażądał od Skarbu Państwa zwrotu kosztów oraz zadośćuczynienia. W poniedziałek na pierwszej rozprawie wznowionego procesu doszło do ugody.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Adam Małysz przyznał po konkursie, iż po skoku Schmitta chodziły mu po głowie "głupie myśli" (na zdjęciu z medalem w dłoni)&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Małysz zaskoczył srebrem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Lahti&lt;/&gt; Wczorajszy konkurs skoków dostarczył ogromnych emocji kilkunastu tysiącom widzów i widowni telewizyjnej.<br>Niemiec Martin Schmitt obronił w poniedziałek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego