Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 6.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
będzie w negocjacjach z nami ostrzejsza. Odczytano to jako groźbę późniejszego wejścia do UE. Potem Prodi częściowo się z tego wycofał. - Spróbujemy zamknąć dyskusję, jaka toczyła się na łamach prasy - mówi Saryusz-Wolski.

Prodi zapewniał wczoraj polskich dziennikarzy, że "pracuje nad tym, by Polska weszła do Unii jako jedna z pierwszych".

monty


TRÓJKŁÓTNIA

Zamiast rzeczowej dyskusji nad bezrobociem w Komisji Trójstronnej triumfowała polityka. - W Sejmie debata o bezrobociu odbędzie się za miesiąc - deklaruje minister pracy. Ale OPZZ to nie zadowala i okupuje budynek resortu.


Rynki akcji
NASDAQ HUŚTA ŚWIATEM

Wszyscy inwestorzy spodziewali się wczoraj spadków na Wall Street, a to wystarczyło
będzie w negocjacjach z nami ostrzejsza. Odczytano to jako groźbę późniejszego wejścia do &lt;name type="place"&gt;UE&lt;/name&gt;. Potem &lt;name type="person"&gt;Prodi&lt;/name&gt; częściowo się z tego wycofał. - Spróbujemy zamknąć dyskusję, jaka toczyła się na łamach prasy - mówi &lt;name type="person"&gt;Saryusz-Wolski&lt;/name&gt;. <br><br>&lt;name type="person"&gt;Prodi&lt;/name&gt; zapewniał wczoraj polskich dziennikarzy, że "pracuje nad tym, by &lt;name type="place"&gt;Polska&lt;/name&gt; weszła do &lt;name type="place"&gt;Unii&lt;/name&gt; jako jedna z pierwszych". <br><br>&lt;au&gt;monty&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;TRÓJKŁÓTNIA&lt;/tit&gt;<br><br>Zamiast rzeczowej dyskusji nad bezrobociem w &lt;name type="org"&gt;Komisji Trójstronnej&lt;/name&gt; triumfowała polityka. - W &lt;name type="org"&gt;Sejmie&lt;/name&gt; debata o bezrobociu odbędzie się za miesiąc - deklaruje minister pracy. Ale &lt;name type="org"&gt;OPZZ&lt;/name&gt; to nie zadowala i okupuje budynek resortu.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Rynki akcji<br>NASDAQ HUŚTA ŚWIATEM&lt;/tit&gt;<br><br>Wszyscy inwestorzy spodziewali się wczoraj spadków na &lt;name type="place"&gt;Wall Street&lt;/name&gt;, a to wystarczyło
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego