Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
więcej
TELEFONY W SYSTEMIE ERA TAK TAK
Telefony komórkowe
Starter XXL - diw trzy więcej dla Ciebie
Jeśli często dzwonisz, wybierz Starter XXL. Płacisz tylko 40 zł z VAT, a dostajesz ekstradużo - aż 80 zł z VAT do wykorzystania (20 zł z VAT przy uruchomieniu startera i po 5 zł przy pierwszych 12 doładowaniach).
Starter 59/59 - od ręki do wykorzystania!
Jeśli chcesz dostać od razu do wykorzystania całą kwotę, którą wydajesz na zakup - wybierz Starter 59/59, w którym z miejsca dostajesz 59 zł z VAT na letnie rozmowy, wakacyjne SMS-y lub inne usługi Era Tak Tak.
Zestaw dla Dwojga
więcej<br>TELEFONY W SYSTEMIE &lt;name type="org"&gt;ERA&lt;/&gt; TAK TAK<br>Telefony komórkowe<br>Starter XXL - diw trzy więcej dla Ciebie<br>Jeśli często dzwonisz, wybierz Starter XXL. Płacisz tylko 40 zł z VAT, a dostajesz ekstradużo - aż 80 zł z VAT do wykorzystania (20 zł z VAT przy uruchomieniu startera i po 5 zł przy pierwszych 12 doładowaniach).<br>Starter 59/59 - od ręki do wykorzystania!<br>Jeśli chcesz dostać od razu do wykorzystania całą kwotę, którą wydajesz na zakup - wybierz Starter 59/59, w którym z miejsca dostajesz 59 zł z VAT na letnie rozmowy, wakacyjne SMS-y lub inne usługi &lt;name type="org"&gt;Era&lt;/&gt; Tak Tak.<br>Zestaw dla Dwojga
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego