Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 38
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
jest fałszywy. Dowód osobisty został wypisany na blankiecie skradzionym w ubiegłym roku w czasie włamania do Urzędu Gminy w Limanowej. Po kilku dniach udało się ustalić prawdziwe personalia rzekomego wołomianina. Okazało się, że jest to poszukiwany przez policję mieszkaniec Warszawy, który ma już na sumieniu kilka poważnych przestępstw.
Ani w pierwszym, ani w drugim przypadku nie udało się ustalić, czemu miały służyć policyjne akcesoria. Gdyby nie wpadka, najprawdopodobniej zostałyby wykorzystywane w jakimś przestępstwie, do którego trwały "profesjonalne" przygotowania. Być może wpadki te mają ze sobą jakiś związek. W obydwu sprawach pojawia się Bukowina.
BZZnajomy sąsiadki wrócił z Bibione we Włoszech
jest fałszywy. Dowód osobisty został wypisany na blankiecie skradzionym w ubiegłym roku w czasie włamania do Urzędu Gminy w Limanowej. Po kilku dniach udało się ustalić prawdziwe personalia rzekomego wołomianina. Okazało się, że jest to poszukiwany przez policję mieszkaniec Warszawy, który ma już na sumieniu kilka poważnych przestępstw.<br>Ani w pierwszym, ani w drugim przypadku nie udało się ustalić, czemu miały służyć policyjne akcesoria. Gdyby nie wpadka, najprawdopodobniej zostałyby wykorzystywane w jakimś przestępstwie, do którego trwały "profesjonalne" przygotowania. Być może wpadki te mają ze sobą jakiś związek. W obydwu sprawach pojawia się Bukowina.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>Znajomy sąsiadki wrócił z Bibione we Włoszech
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego