Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 26
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
czego około 15% to pracownicy administracji. Po reorganizacji z pracy ma odejść 20 osób, z czego 17 pójdzie na emeryturę.
fig.Piknik z country

"Piknik w Mieście" to propozycja dla nowotarżan na niedzielne popołudnie. Na imprezę Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do parku.
Festyn rozpocznie się o godz. 14 od turnieju piłki siatkowej. Wystąpią zespoły country - "Johny Walker" (Katowice) i "Kolt" Nowy Targ. Ze Szczawnicy przyjedzie zespół folkowy - Kapela im. Dziadka Kubasa. Rock zabrzmi dzięki grupie "Tambu" z Zakopanego. Zagra też "Takton" - zespół Jacka Polakiewicza. Imprezę poprowadzi specjalista od muzyki country z III Programu Radia Polskiego, Korneliusz Pacuda.
Sponsorzy: Restauracja "Winiarscy", Żywiec, Komtel
czego około 15% to pracownicy administracji. Po reorganizacji z pracy ma odejść 20 osób, z czego 17 pójdzie na emeryturę.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piknik z country&lt;/tit&gt;<br><br>"Piknik w Mieście" to propozycja dla nowotarżan na niedzielne popołudnie. Na imprezę Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do parku.<br>Festyn rozpocznie się o godz. 14 od turnieju piłki siatkowej. Wystąpią zespoły country - "Johny Walker" (Katowice) i "Kolt" Nowy Targ. Ze Szczawnicy przyjedzie zespół folkowy - Kapela im. Dziadka Kubasa. Rock zabrzmi dzięki grupie "Tambu" z Zakopanego. Zagra też "Takton" - zespół Jacka Polakiewicza. Imprezę poprowadzi specjalista od muzyki country z III Programu Radia Polskiego, Korneliusz Pacuda.<br>Sponsorzy: Restauracja "Winiarscy", Żywiec, Komtel
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego