Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 36
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
To prawda, że jeszcze nie tak dawno, bo zaledwie 10-11 lat temu, treść takiego wywiadu przed publikacją pojawiałaby się także na innych biurkach. Sądzę, że ku zadowoleniu zarówno mojemu, jak i autorów powyższego listu, te czasy mamy za sobą.
Jurek JureckiGratulacje dla "TP"

Gdzie jest taki drugi szczep - plemię, ród - wszystko jedno, które co tydzień pomieszcza w gazecie obok siebie zdjęcia rodzinne z Ratułowa i Massachusset, z Kośnych Hamrów i chicagowskiej Rennett Streeet? Który przy tym nigdy nie zamknął serca przed przybyszami z dolin?
Gdzie jest drugie takie pismo na świecie, które wychodzi w trzech krajach, na dwóch kontynentach
To prawda, że jeszcze nie tak dawno, bo zaledwie 10-11 lat temu, treść takiego wywiadu przed publikacją pojawiałaby się także na innych biurkach. Sądzę, że ku zadowoleniu zarówno mojemu, jak i autorów powyższego listu, te czasy mamy za sobą.<br>&lt;au&gt;Jurek Jurecki&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gratulacje dla "TP"&lt;/tit&gt;<br><br>Gdzie jest taki drugi szczep - plemię, ród - wszystko jedno, które co tydzień pomieszcza w gazecie obok siebie zdjęcia rodzinne z Ratułowa i Massachusset, z Kośnych Hamrów i chicagowskiej Rennett Streeet? Który przy tym nigdy nie zamknął serca przed przybyszami z dolin?<br>Gdzie jest drugie takie pismo na świecie, które wychodzi w trzech krajach, na dwóch kontynentach
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego