Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
być wstawione w miejsca zmieniające się w każdej kopii dokumentu. Dane te - odpowiednio uporządkowane - należy podzielić na komplety, czyli rekordy. Od liczby tych rekordów będzie zależał nakład korespondencji.
Następnie należy przygotować dokument bazowy, zawierający - oprócz stałego dla każdego egzemplarza tekstu - specjalnie oznaczone miejsca, w które zostaną wstawione odpowiednie informacje z pliku danych.
Etap ostatni polega na odpowiednim połączeniu informacji z pliku danych oraz dokumentu bazowego, a następnie wydrukowaniu tego wszystkiego na czerpanym papierze kancelaryjnym.
Przy pewnej wprawie cały ten proces zajmuje mniej czasu niż powkładanie wydrukowanych listów w koperty i naklejenie znaczków.

Jak przygotować dane do korespondencji?

Przygotowanie pliku danych nie
być wstawione w miejsca zmieniające się w każdej kopii dokumentu. Dane te - odpowiednio uporządkowane - należy podzielić na komplety, czyli rekordy. Od liczby tych rekordów będzie zależał nakład korespondencji.<br>Następnie należy przygotować dokument bazowy, zawierający - oprócz stałego dla każdego egzemplarza tekstu - specjalnie oznaczone miejsca, w które zostaną wstawione odpowiednie informacje z pliku danych.<br>Etap ostatni polega na odpowiednim połączeniu informacji z pliku danych oraz dokumentu bazowego, a następnie wydrukowaniu tego wszystkiego na czerpanym papierze kancelaryjnym.<br>Przy pewnej wprawie cały ten proces zajmuje mniej czasu niż powkładanie wydrukowanych listów w koperty i naklejenie znaczków.<br><br>Jak przygotować dane do korespondencji?<br><br>Przygotowanie pliku danych nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego