Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
Wygodę przeglądania muzycznej biblioteki zapewnia duży wyświetlacz i dostarczony pilot.
KP-CA430XD10
Nawet zestaw klasy podstawowej, taki jak ten, potrafi zapewnić świetny dźwięk: idealne rozmieszczenie panoramy stereo zapewni funkcja MBP, a o głębię tonów niskich zadba system D-Bass. W dodatku można się swobodnie przełączać między odtwarzaniem radia, kasety lub płyty kompaktowej!
KP-CA440GND10
MBP, D-Bass i obsługa danych CD Text - ten zestaw ma wszystkie elementy takie jak w modelu KP-CA430X. A różni się od niego tylko tym, że wygląd radioodtwarzacza jest dopasowany do kolorystyki deski rozdzielczej w niektórych samochodach.
29
STARE, DOBRE NAGRANIA NA KASETACH?
PAMIĘTAMY I O NICH
Wygodę przeglądania muzycznej biblioteki zapewnia duży wyświetlacz i dostarczony pilot.<br>&lt;name type="prod"&gt;KP-CA430XD10&lt;/&gt;<br>Nawet zestaw klasy podstawowej, taki jak ten, potrafi zapewnić świetny dźwięk: idealne rozmieszczenie panoramy stereo zapewni funkcja MBP, a o głębię tonów niskich zadba system D-Bass. W dodatku można się swobodnie przełączać między odtwarzaniem radia, kasety lub płyty kompaktowej!<br>&lt;name type="prod"&gt;KP-CA440GND10&lt;/&gt;<br>MBP, D-Bass i obsługa danych CD Text - ten zestaw ma wszystkie elementy takie jak w modelu &lt;name type="prod"&gt;KP-CA430X&lt;/&gt;. A różni się od niego tylko tym, że wygląd radioodtwarzacza jest dopasowany do kolorystyki deski rozdzielczej w niektórych samochodach.<br>29<br>STARE, DOBRE NAGRANIA NA KASETACH?<br>PAMIĘTAMY I O NICH
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego