Typ tekstu: Blog
Autor: Marta
Tytuł: xero-z-kota
Rok: 2003
Tak więc dobrej i przespanej nocki życzę :)


Złota polska młodzież...
Wiecie co? To już mój 3 dzień z rzędu z alkoholem... Kurczę, to się chyba kiedyś źle skończy..:P Dziś w szkole kiepawo było... Na historii tylko śmiesznie z Muszką miałyśmy: Pan Siebert podawał daty związane ze starożytnym Rzymem :
~313 pne - cesarz Konstantyn edyktem mediolańskim legalizuje chrześcijaństwo (przyśnił mu się znak pax - znaczy się takie p i x - jak polska walcząca, tyle że zamiast w jest x :))
~375 pne - Hunowie atakują germańskie plemiona, a potem Rzym
Nasza wersja:
~313 pne - cesarz Konstantyn edyktem jamajskim legalizuje marihuanę (przyśnił mu się liść na
Tak więc dobrej i przespanej nocki życzę &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Złota polska młodzież...&lt;/&gt;<br>Wiecie co? To już mój 3 dzień z rzędu z alkoholem... Kurczę, to się chyba kiedyś źle skończy..&lt;emot&gt;:P&lt;/&gt; Dziś w szkole &lt;orig&gt;kiepawo&lt;/&gt; było... Na historii tylko śmiesznie z Muszką miałyśmy: Pan Siebert podawał daty związane ze starożytnym Rzymem :<br>~313 pne - cesarz Konstantyn edyktem mediolańskim legalizuje chrześcijaństwo (przyśnił mu się znak pax - znaczy się takie p i x - jak polska walcząca, tyle że zamiast w jest x &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;)<br>~375 pne - Hunowie atakują germańskie plemiona, a potem Rzym<br>Nasza wersja:<br>~313 pne - cesarz Konstantyn edyktem jamajskim legalizuje marihuanę (przyśnił mu się liść na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego