Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Julek Stasiewicz, Paweł Olszewski
Tytuł: strona o bumerangach
Rok: 2002
Właśnie tak! Kredki są świetne do rysowania po bumerangu, pod warunkiem, że go później dobrze polakierujemy. Charakteryzuje je niska cena i duża gama kolorów.

Bejca
Daje ładny efekt pod warunkiem, że robimy bumerang ze sklejki (dość oczywiste). Pozwala wydobyć esencję naturalnego surowca.

Farby
Farby nitro dobrze się trzymają podłoża. Jednak po ich użyciu trudno jest lakierować, zatem najlepiej jest malować PO polakierowaniu. Rozwiązanie to ma swoje wady: taki malunek jest mało wytrzymały.
Niezłe są również farby akrylowe, po ich użyciu w zasadzie nie trzeba stosować lakieru.
Ozdabianie - motywy
Motywy

Klasyczny, aborygeński


W ten sposób malowane były bumerangi Aborygenów. Brązowa bejca na drewnie
Właśnie tak! Kredki są świetne do rysowania po bumerangu, pod warunkiem, że go później dobrze polakierujemy. Charakteryzuje je niska cena i duża gama kolorów.<br><br>Bejca<br>Daje ładny efekt pod warunkiem, że robimy bumerang ze sklejki (dość oczywiste). Pozwala wydobyć esencję naturalnego surowca.<br><br>Farby<br>Farby nitro dobrze się trzymają podłoża. Jednak po ich użyciu trudno jest lakierować, zatem najlepiej jest malować PO polakierowaniu. Rozwiązanie to ma swoje wady: taki malunek jest mało wytrzymały.<br>Niezłe są również farby akrylowe, po ich użyciu w zasadzie nie trzeba stosować lakieru. <br>&lt;tit&gt;Ozdabianie - motywy&lt;/&gt;<br>Motywy<br><br>Klasyczny, aborygeński<br><br><br>W ten sposób malowane były bumerangi Aborygenów. Brązowa bejca na drewnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego