Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy produktów spożywczych
Rok: 2000
można natychmiast zakosztować niezrównanej lekkości naszych tortów śmietankowych. Zrezygnowaliśmy ze stosowania jakichkolwiek środków konserwujących, ponieważ nasze wypieki bezpośrednio po wyprodukowaniu zostają poddane zamrażaniu immersyjnemu i w ten sposób osiągają swoją trwałość. Prawdziwa rozkosz dla podniebienia naszych konsumentów, płynąca ze świeżości wypieku naszych tortów i ciast, rozwinie się w pełnej krasie po ich rozmrożeniu i zaserwowaniu wraz z filiżanką kawy.

delikatne & śmietankowe


maleńkie & smakowite

jakość & kontrola
Jakość stanowi priorytet w Cukierni Coppenrath & Wiese. Zapewniają ją tylko świeże składniki pierwszego gatunku oraz codzienne stosowanie świeżej śmietany, która uprzednio jest badana przez dobrany zespół specjalistów dysponujących odpowiednim przygotowaniem fachowym.
Jakość jest również najważniejszym z przykazań
można natychmiast zakosztować niezrównanej lekkości naszych tortów śmietankowych. Zrezygnowaliśmy ze stosowania jakichkolwiek środków konserwujących, ponieważ nasze wypieki bezpośrednio po wyprodukowaniu zostają poddane zamrażaniu immersyjnemu i w ten sposób osiągają swoją trwałość. Prawdziwa rozkosz dla podniebienia naszych konsumentów, płynąca ze świeżości wypieku naszych tortów i ciast, rozwinie się w pełnej krasie po ich rozmrożeniu i zaserwowaniu wraz z filiżanką kawy.<br><br>delikatne &amp; śmietankowe<br>&lt;gap&gt;<br><br>maleńkie &amp; smakowite<br>&lt;gap&gt;<br>jakość &amp; kontrola<br>Jakość stanowi priorytet w Cukierni Coppenrath &amp; Wiese. Zapewniają ją tylko świeże składniki pierwszego gatunku oraz codzienne stosowanie świeżej śmietany, która uprzednio jest badana przez dobrany zespół specjalistów dysponujących odpowiednim przygotowaniem fachowym.<br>Jakość jest również najważniejszym z przykazań
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego