Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ezoteryczne
Rok: 2000
Lwie, Strzelcu).
Ciemna strona
W dniu nowiu ziemia zaczyna swój "wdech" - bardzo intensywnie wchłania wszystko, czym ją uraczymy. Jest to wiec doskonały moment na ratowanie chorych lub osłabionych roślin, drzew, krzewów.
W tym czasie wdzięcznie przyjmą nasze środki zaradcze, takie jak nawozy czy środki owadobójcze. Można liczyć na to, że po ich zastosowaniu w tym czasie wkrótce wyzdrowieją.
Natomiast nie jest to dobra pora na sadzenie i wysiew nowych roślin, a nawet na spulchnianie ziemi wokół już rosnących (aby nie uszkodzić korzeni). Dopuszcza się natomiast podlewanie.
Ogromny wpływ n powodzenie upraw ma to, w jakiej fazie znajduje się Księżyc.

Zbieramy zioła
Porę
Lwie, Strzelcu).<br>Ciemna strona<br>W dniu nowiu ziemia zaczyna swój "wdech" - bardzo intensywnie wchłania wszystko, czym ją uraczymy. Jest to wiec doskonały moment na ratowanie chorych lub osłabionych roślin, drzew, krzewów.<br>W tym czasie wdzięcznie przyjmą nasze środki zaradcze, takie jak nawozy czy środki owadobójcze. Można liczyć na to, że po ich zastosowaniu w tym czasie wkrótce wyzdrowieją.<br>Natomiast nie jest to dobra pora na sadzenie i wysiew nowych roślin, a nawet na spulchnianie ziemi wokół już rosnących (aby nie uszkodzić korzeni). Dopuszcza się natomiast podlewanie.<br>Ogromny wpływ n powodzenie upraw ma to, w jakiej fazie znajduje się Księżyc.<br>&lt;gap&gt; <br>Zbieramy zioła<br>Porę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego