Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o Big Brotherze,o książkach
Rok powstania: 2001
Nie, po prostu ja już powiedziałam, że mi się zdaje, że ona przywiązują większą wagę do tych klientów, którzy robią duże hurtowe zakupy.
A jak ktoś przyjdzie...
Raz na jakiś czas, to tak nie nie za specjalnie ich obsługują. A przecież bardziej potencjalnym klientem jest ten co przychodzi właśnie częściej po troszeczku.
Dokładnie. Częściej.
Taka jest prawda.
No ale wiesz, może one wychodzą z tego założenia, że raz a porządnie.
No tak, ale...
Dajmy na to ja robię raz te zakupy raz w tygodniu. No to przez cały tydzień jakby tak każdy by robił, to im by to nie schodziło.
To ja
Nie, po prostu ja już &lt;gap&gt; powiedziałam, że mi się zdaje, że ona &lt;vocal desc="yyy"&gt; przywiązują większą wagę do tych klientów, którzy robią duże hurtowe zakupy.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;A jak ktoś przyjdzie...&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Raz na jakiś czas, to tak nie nie za specjalnie ich obsługują. A przecież bardziej potencjalnym klientem jest ten co przychodzi właśnie &lt;vocal desc="yyy"&gt; częściej po troszeczku.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Dokładnie. Częściej.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Taka jest prawda.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No ale wiesz, może one wychodzą z tego założenia, że raz a porządnie. &lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;No tak, ale...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Dajmy na to ja robię raz te zakupy raz w tygodniu. No to przez cały tydzień jakby tak każdy by robił, to im by to nie schodziło.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;To ja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego