Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 22
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Stałem się nadmiernie wrażliwy na ludzkie nieszczęścia i niepowodzenia i dlatego mimo podeszłego wieku postanowiłem ukończyć studia medyczne, aby ulżyć bliźnim w cierpieniu!
Wincenty GalicaWystawa pocztówek

W środę, 2 czerwca o godz. 18.00 w zakopiańskiej willi "Koliba" odbędzie się wernisaż wystawy "100 lat pocztówek tatrzańskich". Prezentowane karty pocztowe pochodzą ze zbiorów Andrzeja Ziętka z Gdańska. W "Kolibie" będzie można zobaczyć około czterystu widokówek, najstarsza pochodzi z 1897 roku. Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie muzyka Tadeusza Szostaka Berdy z Kośnych Hamrów.
Ekspozycję zorganizowało Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego i Oddział Poronin Związku Podhalan.
jof"Jutrzenka" zbiera nagrody

W czwartek, 27
Stałem się nadmiernie wrażliwy na ludzkie nieszczęścia i niepowodzenia i dlatego mimo podeszłego wieku postanowiłem ukończyć studia medyczne, aby ulżyć bliźnim w cierpieniu!<br>&lt;au&gt;Wincenty Galica&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wystawa pocztówek&lt;/tit&gt;<br><br>W środę, 2 czerwca o godz. 18.00 w zakopiańskiej willi "Koliba" odbędzie się wernisaż wystawy "100 lat pocztówek tatrzańskich". Prezentowane karty pocztowe pochodzą ze zbiorów Andrzeja Ziętka z Gdańska. W "Kolibie" będzie można zobaczyć około czterystu widokówek, najstarsza pochodzi z 1897 roku. Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie muzyka Tadeusza Szostaka Berdy z Kośnych Hamrów.<br>Ekspozycję zorganizowało Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego i Oddział Poronin Związku Podhalan.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;"Jutrzenka" zbiera nagrody&lt;/tit&gt;<br><br>W czwartek, 27
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego