Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
gorącą wodą, po czym z powrotem wrzucić do rondla. Polać olejem sezamowym i wstrząsnąć. Przykryć garnek, aby makaron nie wystygł.
Uwaga!
Wszystkie warzywa należy gotować co najmniej 3-4 minuty od chwili dodania sosu lub do momentu, w którym kukurydza stanie się miękka.
2 Z papryki usunąć nasiona, a następnie pociąć ją w romby. Przygotować sos: wymieszać sok z ananasa z octem, cukrem, solą, koncentratem pomidorowym, sosem sojowym i mąką kukurydzianą.
3 Wok rozgrzać, wlać do niego olej słonecznikowy i podgrzewać kilka minut. Dodać paprykę, kasztany, szczypiorek, pędy bambusa i kukurydzę. Smażyć 3 minuty, cały czas mieszając. Polać warzywa sosem, dodać
gorącą wodą, po czym z powrotem wrzucić do rondla. Polać olejem sezamowym i wstrząsnąć. Przykryć garnek, aby makaron nie wystygł.<br>Uwaga!<br>Wszystkie warzywa należy gotować co najmniej 3-4 minuty od chwili dodania sosu lub do momentu, w którym kukurydza stanie się miękka.<br>2 Z papryki usunąć nasiona, a następnie pociąć ją w romby. Przygotować sos: wymieszać sok z ananasa z octem, cukrem, solą, koncentratem pomidorowym, sosem sojowym i mąką kukurydzianą.<br>3 Wok rozgrzać, wlać do niego olej słonecznikowy i podgrzewać kilka minut. Dodać paprykę, kasztany, szczypiorek, pędy bambusa i kukurydzę. Smażyć 3 minuty, cały czas mieszając. Polać warzywa sosem, dodać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego