Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
gorącą wodą, po czym z powrotem wrzucić do rondla. Polać olejem sezamowym i wstrząsnąć. Przykryć garnek, aby makaron nie wystygł.
Uwaga!
Wszystkie warzywa należy gotować co najmniej 3-4 minuty od chwili dodania sosu lub do momentu, w którym kukurydza stanie się miękka.
2 Z papryki usunąć nasiona, a następnie pociąć ją w romby. Przygotować sos: wymieszać sok z ananasa z octem, cukrem, solą, koncentratem pomidorowym, sosem sojowym i mąką kukurydzianą.
3 Wok rozgrzać, wlać do niego olej słonecznikowy i podgrzewać kilka minut. Dodać paprykę, kasztany, szczypiorek, pędy bambusa i kukurydzę. Smażyć 3 minuty, cały czas mieszając. Polać warzywa sosem, dodać
gorącą wodą, po czym z powrotem wrzucić do rondla. Polać olejem sezamowym i wstrząsnąć. Przykryć garnek, aby makaron nie wystygł.<br>Uwaga!<br>Wszystkie warzywa należy gotować co najmniej 3-4 minuty od chwili dodania sosu lub do momentu, w którym kukurydza stanie się miękka.<br>2 Z papryki usunąć nasiona, a następnie pociąć ją w romby. Przygotować sos: wymieszać sok z ananasa z octem, cukrem, solą, koncentratem pomidorowym, sosem sojowym i mąką kukurydzianą.<br>3 Wok rozgrzać, wlać do niego olej słonecznikowy i podgrzewać kilka minut. Dodać paprykę, kasztany, szczypiorek, pędy bambusa i kukurydzę. Smażyć 3 minuty, cały czas mieszając. Polać warzywa sosem, dodać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!