Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 09.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tapicerki i mieszkania. Solidne pranie i wietrzenie jest niezbędne. Były nałogowiec już po kilku dniach bez papierosa będzie miał wyostrzony węch, a zapach dymu może wywołać chwilę słabości.
Warto mieć pod ręką coś co pozwoli zająć uwolnione od papierosa dłonie. Może to być dyżurny długopis, słone paluszki, pestki dyni, czy pocięta w paski marchewka.

Potrzebna pomoc

W aptekach można kupić specjalne pastylki i plastry dostarczające niewielkiej, ale zbawiennej w pewnych sytuacjach dawki nikotyny.
Można próbować wzmocnić swoją motywację korzystając z psychoterapii. Specjalista podpowie np. jak rozładowywać stres bez pomocy papierosa. Ostatnio popularną metodą jest także hipnoza. Należy jednak pamiętać, że jedna
tapicerki i mieszkania. Solidne pranie i wietrzenie jest niezbędne. Były nałogowiec już po kilku dniach bez papierosa będzie miał wyostrzony węch, a zapach dymu może wywołać chwilę słabości. <br>Warto mieć pod ręką coś co pozwoli zająć uwolnione od papierosa dłonie. Może to być dyżurny długopis, słone paluszki, pestki dyni, czy pocięta w paski marchewka.<br><br>&lt;tit&gt; Potrzebna pomoc&lt;/&gt;<br><br>W aptekach można kupić specjalne pastylki i plastry dostarczające niewielkiej, ale zbawiennej w pewnych sytuacjach dawki nikotyny. <br>Można próbować wzmocnić swoją motywację korzystając z psychoterapii. Specjalista podpowie np. jak rozładowywać stres bez pomocy papierosa. Ostatnio popularną metodą jest także hipnoza. Należy jednak pamiętać, że jedna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!