Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 17.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2002
miesiąca. To tak, jakby gang kradł codziennie jeden samochód! Policja ustaliła też, że niektóre części pochodzą z samochodów jeszcze nie zgłoszonych jako ukradzione. Być może właściciele sami, za małe pieniądze, oddawali auta złodziejom (na miejscu znaleziono dużą liczbę kluczyków), a potem wyłudzali odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli pocięte tablice rejestracyjne.
MARIA SNOPKIEWICZ


Mentor z al-Qaidy

Wywiad USA ostrzega, że groźba zamachów ze strony islamistów się nie zmniejszyła. W skład międzynarodowej sieci terrorystycznej wchodzi wiele osób, które mogą przysporzyć Ameryce i światu problemów.
Jednym z nich jest dr Ajman al-Zawahiri, 50-letni Egipcjanin, prawa ręka bin Ladena
miesiąca. To tak, jakby gang kradł codziennie jeden samochód! Policja ustaliła też, że niektóre części pochodzą z samochodów jeszcze nie zgłoszonych jako ukradzione. Być może właściciele sami, za małe pieniądze, oddawali auta złodziejom (na miejscu znaleziono dużą liczbę kluczyków), a potem wyłudzali odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli pocięte tablice rejestracyjne.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MARIA SNOPKIEWICZ&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Mentor z al-Qaidy&lt;/&gt;<br><br>Wywiad USA ostrzega, że groźba zamachów ze strony islamistów się nie zmniejszyła. W skład międzynarodowej sieci terrorystycznej wchodzi wiele osób, które mogą przysporzyć Ameryce i światu problemów.<br>Jednym z nich jest dr Ajman al-Zawahiri, 50-letni Egipcjanin, prawa ręka bin Ladena
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego