Autor: Magdalena Szymańska
Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
Bezpośrednio po meczu odbyła się uroczystość wręczenia trofeów. Obydwa kluby otrzymały rekordowej wielkości Puchary, dyplomy i medale. Były
przy linii foul goście podobnie jak dzień wcześniej zdobyli dwa obiegi. Odpowiedź Kutna była niewystarczająca, tylko jeden obieg i ostateczny wynik 2 : 1 dla BK Jastrzębie. Ponieważ było to trzecie zwycięstwo obrońcy tytułu w finale to właśnie młodzi Jastrzębianie odtańczyli na boisku w Kutnie taniec radości. Jest to już czwarty pod rząd tytuł Mistrzów Polski - Baseballowego Klubu z Jastrzębia, którzy wyrównali tym samym osiągniecie Silesii Rybnik z połowy lat osiemdziesiątych. Srebro dla MKS-u Kutno, co Redakcja uważa za duży sukces młodej, kutnowskiej drużyny.<br>Bezpośrednio po meczu odbyła się uroczystość wręczenia trofeów. Obydwa kluby otrzymały rekordowej wielkości Puchary, dyplomy i medale. Były