Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 16
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Karol Wojtyła w 1974 r., ale wola zmarłego mogła zostać wykonana dopiero po zmianie ustroju. Dzięki zaangażowaniu obecnego proboszcza parafii Odrowąż, ks. Adama Szostaka, budowa zbliża się do szczęśliwego finału.
Andrzej Kudasik

P.S. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby ktoś z czytelników "TP" w Stanach Zjednoczonych poinformował nas o stanie obecnym kościoła pod wezwaniem św. Wojciecha w Elizabeth N. J. oraz wspomnianego Domu Klubowego dla młodzieży polskiej.
RedakcjaBiznesmeni razem

W sobotę, 24 kwietnia o godz. 12.00 w sali obrad Urzędu Miasta przy ul. Krzywej 1 w Nowym Targu odbędzie się założycielskie Walne Zgromadzenie Nowotarskiej Izby Gospodarczej w siedzibą w Nowym Targu.
Nowotarska
Karol Wojtyła w 1974 r., ale wola zmarłego mogła zostać wykonana dopiero po zmianie ustroju. Dzięki zaangażowaniu obecnego proboszcza parafii Odrowąż, ks. Adama Szostaka, budowa zbliża się do szczęśliwego finału.<br>&lt;au&gt;Andrzej Kudasik&lt;/&gt;<br><br>P.S. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby ktoś z czytelników "TP" w Stanach Zjednoczonych poinformował nas o stanie obecnym kościoła pod wezwaniem św. Wojciecha w Elizabeth N. J. oraz wspomnianego Domu Klubowego dla młodzieży polskiej.<br>&lt;au&gt;Redakcja&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Biznesmeni razem&lt;/tit&gt;<br><br>W sobotę, 24 kwietnia o godz. 12.00 w sali obrad Urzędu Miasta przy ul. Krzywej 1 w Nowym Targu odbędzie się założycielskie Walne Zgromadzenie Nowotarskiej Izby Gospodarczej w siedzibą w Nowym Targu.<br>Nowotarska
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego