Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 47
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Sybiraka, pana Józefa Kulona, który już chory, z ogromną troską zrobił plan wnętrza kaplicy. I to było ostatnie jego dzieło (przypomnę - jego autorstwa jest projekt wnętrza kościoła na Bachledówce, a także wnętrz w "Księżówce"). Cieszył się szczerze, że kaplica będzie służyła ludziom dotkniętym cierpieniem.
Jeszcze jedno sprostowanie: kaplica przyszpitalna jest pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia (a nie jak podano w prasie).
Niech ta mała nowa kaplica służy małym i większym pacjentom! Niech służy personelowi i rodzicom pacjentów! Niech przez kontakt z Bogiem podnosi na duchu, pociesza i umacnia ludzi!
A kiedy już mam pióro w garści i skierowane ku "Tygodnikowi Podhalańskiemu" (który od
Sybiraka, pana Józefa Kulona, który już chory, z ogromną troską zrobił plan wnętrza kaplicy. I to było ostatnie jego dzieło (przypomnę - jego autorstwa jest projekt wnętrza kościoła na Bachledówce, a także wnętrz w "Księżówce"). Cieszył się szczerze, że kaplica będzie służyła ludziom dotkniętym cierpieniem.<br>Jeszcze jedno sprostowanie: kaplica przyszpitalna jest pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia (a nie jak podano w prasie).<br>Niech ta mała nowa kaplica służy małym i większym pacjentom! Niech służy personelowi i rodzicom pacjentów! Niech przez kontakt z Bogiem podnosi na duchu, pociesza i umacnia ludzi!<br>A kiedy już mam pióro w garści i skierowane ku "Tygodnikowi Podhalańskiemu" (który od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego