Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.07
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Lubpress. Uchwała w tej sprawie ma być skierowana do wszystkich radnych samorządowych oraz kierownictwa koncernu Orkla, do którego wydawnictwo należy.

Poseł cytuje
Według Bachalskiego, Rataj powinien zapłacić dymisją za to, że w zielonogórskiej drukarni Lubpressu drukowano gazetę "Deutsche Stimme", która jest organem skrajnie prawicowej Narodowej Partii Niemiec (NPD). Poseł przedstawił podczas konferencji tłumaczenia tekstów z "DS" (z wydania internetowego).
Przytaczamy dwa fragmenty tekstów z "DS" cytowane przez posła Bachalskiego.List i recenzja
- Dotarłem do źródeł i okazuje się, że poseł Bachalski dopuścił się nadużycia - stwierdził wczoraj prezes Rataj pytany przez TVP3 Lubuska.
- Otóż pierwszy cytowany przez niego fragment pochodził z listu
Lubpress. Uchwała w tej sprawie ma być skierowana do wszystkich radnych samorządowych oraz kierownictwa koncernu Orkla, do którego wydawnictwo należy.<br><br>&lt;tit&gt;Poseł cytuje&lt;/&gt;<br>Według Bachalskiego, Rataj powinien zapłacić dymisją za to, że w zielonogórskiej drukarni Lubpressu drukowano gazetę "Deutsche Stimme", która jest organem skrajnie prawicowej Narodowej Partii Niemiec (NPD). Poseł przedstawił podczas konferencji tłumaczenia tekstów z "DS" (z wydania internetowego). <br>Przytaczamy dwa fragmenty tekstów z "DS" cytowane przez posła Bachalskiego. <br><br>&lt;gap&gt;<br><br>List i recenzja<br>- Dotarłem do źródeł i okazuje się, że poseł Bachalski dopuścił się nadużycia - stwierdził wczoraj prezes Rataj pytany przez TVP3 Lubuska. <br>- Otóż pierwszy cytowany przez niego fragment pochodził z listu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego