Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
znajduje się na głębokości od 3 do 6 cm w odbytnicy. Wsuń tam palec i delikatnie masuj to miejsce, aż do wytrysku. Lepiej jeżeli nie masz długich paznokci, bo niechcący możesz zrobić partnerowi krzywdę - wnętrze odbytu jest bardzo delikatne. Ale uwaga: część mężczyzn nie znosi, gdy partnerka dotyka ich pośladków podczas miłosnej sesji. Więc zanim zaczniesz, zapytaj, czy ma ochotę na takie eksperymenty.

Uwaga!
Nigdy, przenigdy nie wykonuj fellatio mężczyźnie, którego przeszłości seksualnej nie jesteś pewna. Jeżeli chcesz sprawić przyjemność przypadkowemu kochankowi, załóż mu prezerwatywę.

Co z "tym" mam ZROBIĆ?!
Kiedy już opanujesz techniki doprowadzania go ustami do kaskady rozkoszy, pojawi
znajduje się na głębokości od 3 do 6 cm w odbytnicy. Wsuń tam palec i delikatnie masuj to miejsce, aż do wytrysku. Lepiej jeżeli nie masz długich paznokci, bo niechcący możesz zrobić partnerowi krzywdę - wnętrze odbytu jest bardzo delikatne. Ale uwaga: część mężczyzn nie znosi, gdy partnerka dotyka ich pośladków podczas miłosnej sesji. Więc zanim zaczniesz, zapytaj, czy ma ochotę na takie eksperymenty.<br><br>Uwaga!<br>Nigdy, przenigdy nie wykonuj fellatio mężczyźnie, którego przeszłości seksualnej nie jesteś pewna. Jeżeli chcesz sprawić przyjemność przypadkowemu kochankowi, załóż mu prezerwatywę.<br><br>Co z "tym" mam ZROBIĆ?!<br>Kiedy już opanujesz techniki doprowadzania go ustami do kaskady rozkoszy, pojawi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego