Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
alkoholu.
Którego z polskich obrońców bał się pan najbardziej?
- Haj-to. Był taki wielki i silny. Grałem w tamtym meczu najczęściej na lewym skrzydle. Walczyłem z tym olbrzymem. Na szczęście wygraliśmy.
MATI, CK

Ebi Smolarek: Twardy jestem
Miał być czarnym koniem reprezentacji Engela w mistrzostwach świata. Zagrał znakomicie 45 minut podczas sparingu z Irlandią Północną kilka miesięcy przed mundialem. Kontuzja wykluczyła go z wielkiej piłki na długie dwa lata.
W niedzielę Euzebiusz Smolarek (22 l.) powrócił w wielkim stylu. Rozegrał kapitalny mecz z Utrechtem. Jutro w Nijmegen ze swoimi kolegami z Feyenoordu Rotterdam stanie przeciwko drużynie Andrzeja Niedzielana.
Fakt: Spoważniałeś już
alkoholu.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;&lt;transl&gt;Którego z polskich obrońców bał się pan najbardziej?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;&lt;transl&gt;- Haj-to. Był taki wielki i silny. Grałem w tamtym meczu najczęściej na lewym skrzydle. Walczyłem z tym olbrzymem. Na szczęście wygraliśmy.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MATI, CK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ebi Smolarek: Twardy jestem&lt;/&gt;<br>Miał być czarnym koniem reprezentacji Engela w mistrzostwach świata. Zagrał znakomicie 45 minut podczas sparingu z Irlandią Północną kilka miesięcy przed mundialem. Kontuzja wykluczyła go z wielkiej piłki na długie dwa lata.<br>W niedzielę Euzebiusz Smolarek (22 l.) powrócił w wielkim stylu. Rozegrał kapitalny mecz z Utrechtem. Jutro w Nijmegen ze swoimi kolegami z Feyenoordu Rotterdam stanie przeciwko drużynie Andrzeja Niedzielana.<br>&lt;who11&gt;Fakt: Spoważniałeś już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego