Typ tekstu: Książka
Autor: Gotowała Jerzy
Tytuł: Najkrócej żyją motyle. Lotnictwo rozpoznawcze wciąż niezbędne
Rok: 1996
w stosunku do podstawowej cechy: możliwości obserwacji ziemi i obiektów bez względu na panujące w rejonie rozpoznania warunki atmosferyczne.
Aparatura rozpoznania radioelektronicznego od razu znalazła szerokie zastosowanie w związku z nasyceniem wojsk różnorodną techniką elektroniczną. w proste urządzenia służące do wykrywania pracujących naziemnych stacji radiolokacyjnych przeciwnika wyposażano samoloty rozpoznawcze już podczas II wojny światowej. Zaraz po wojnie jednak wprost lawinowo wprowadzano do sił zbrojnych każdego państwa różnorodne środki dowodzenia i kierowania systemami uzbrojenia i wojskami. Już w latach pięćdziesiątych wprost trudno było wyobrazić sobie prowadzenie działań rozpoznawczych bez możliwości stosowania tej aparatury.
Elektromagnetyczne promieniowanie każdego rodzaju sprzętu elektronicznego ma z reguły
w stosunku do podstawowej cechy: możliwości obserwacji ziemi i obiektów bez względu na panujące w rejonie rozpoznania warunki atmosferyczne.<br>Aparatura rozpoznania radioelektronicznego od razu znalazła szerokie zastosowanie w związku z nasyceniem wojsk różnorodną techniką elektroniczną. w proste urządzenia służące do wykrywania pracujących naziemnych stacji radiolokacyjnych przeciwnika wyposażano samoloty rozpoznawcze już podczas II wojny światowej. Zaraz po wojnie jednak wprost lawinowo wprowadzano do sił zbrojnych każdego państwa różnorodne środki dowodzenia i kierowania systemami uzbrojenia i wojskami. Już w latach pięćdziesiątych wprost trudno było wyobrazić sobie prowadzenie działań rozpoznawczych bez możliwości stosowania tej aparatury.<br>Elektromagnetyczne promieniowanie każdego rodzaju sprzętu elektronicznego ma z reguły
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego