Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
7 oraz ruchome wyrzutnie do ich wystrzeliwania. Inną bazę w tym regionie wykryto w zeszłym roku w miejscowości Yongan.
(PAP)Borodin wrócił zdrowy do aresztu

USA Aresztowany w styczniu w Nowym Jorku były szef wydziału administracyjnego Kremla Paweł Borodin został wczoraj wypisany ze szpitala, dokąd przewieziono go we wtorek z podejrzeniem zawału serca. Wrócił do aresztu.
(PAP)Zamknięte szlabany mają powstrzymać epidemię

Małe przejścia graniczne między Czechami a Polską zostały zamknięte.
W związku z zagrożeniem pryszczycą Czechy zawiesiły ruch na granicy z Polską na wszystkich przejściach na szlakach turystycznych i przeznaczonych wyłącznie dla małego ruchu granicznego.
Dezynfekcja podróżnych i aut obowiązuje
7 oraz ruchome wyrzutnie do ich wystrzeliwania. Inną bazę w tym regionie wykryto w zeszłym roku w miejscowości Yongan.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Borodin wrócił zdrowy do aresztu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;USA&lt;/&gt; Aresztowany w styczniu w Nowym Jorku były szef wydziału administracyjnego Kremla Paweł Borodin został wczoraj wypisany ze szpitala, dokąd przewieziono go we wtorek z podejrzeniem zawału serca. Wrócił do aresztu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zamknięte szlabany mają powstrzymać epidemię&lt;/&gt;<br><br>Małe przejścia graniczne między Czechami a Polską zostały zamknięte.<br>W związku z zagrożeniem pryszczycą Czechy zawiesiły ruch na granicy z Polską na wszystkich przejściach na szlakach turystycznych i przeznaczonych wyłącznie dla małego ruchu granicznego.<br>Dezynfekcja podróżnych i aut obowiązuje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego