Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
VISA International funkcjonują na podstawie zasad i regulacji tej organizacji, tzw. VISA International Operating Regulations.
§ 4
1. Karta przeznaczona jest dla osób fizycznych, posiadających konto osobiste w banku.
2. W przypadku braku posiadania konta osobistego, o kartę mogą ubiegać się osoby posiadające rachunki walutowe.
§ 5
Karta jest własnością Banku i podle zwrotowi:
1) po upływie terminu ważności,
2) przy wymianie na nową,
3) na żądanie Banku.
Wydanie karty
§ 6
l. Posiadacz konta osobistego składa wniosek osobiście lub drogą pocztową w oddziale Banku, w którym prowadzone jest jego konto osobiste.
2. Na wniosek Klienta mogą zostać wydane karty dodatkowe dla współposiadacza pełnomocnika
VISA International funkcjonują na podstawie zasad i regulacji tej organizacji, tzw. VISA International Operating Regulations.<br>§ 4<br>1. Karta przeznaczona jest dla osób fizycznych, posiadających konto osobiste w banku.<br>2. W przypadku braku posiadania konta osobistego, o kartę mogą ubiegać się osoby posiadające rachunki walutowe.<br>§ 5<br>Karta jest własnością Banku i podle zwrotowi: <br>1) po upływie terminu ważności,<br>2) przy wymianie na nową,<br>3) na żądanie Banku.<br>&lt;tit&gt;Wydanie karty&lt;/&gt;<br>§ 6<br>l. Posiadacz konta osobistego składa wniosek osobiście lub drogą pocztową w oddziale Banku, w którym prowadzone jest jego konto osobiste.<br>2. Na wniosek Klienta mogą zostać wydane karty dodatkowe dla współposiadacza pełnomocnika
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego