Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
3 godziny.
Objętość płynów podawanych dzieciom poniżej 2 roku życia powinna w przybliżeniu wynosić 50-100 ml po każdym rozluźnionym stolcu, Dla dzieci starszych jest to ilość odpowiadająca 1/2 do 1 filiżanki.
Dorośli powinni wypijać tak dużo na ile pozwala im organizm.
Dobrze jest również podczas biegunki osłonić przewód pokarmowy i zobojętnić czynniki, które ją wywołują: wirusy, bakterie i ich toksyny.
Można to zrobić stosując Smectę!
ALE PAMIĘTAJ
Jeśli po próbach nawodnienia i karmienia biegunka utrzymuje się nadal. jeśli stan dziecka nie ulega poprawie, dziecko wysoko gorączkuje. lub pojawia się w stolcu krew natychmiast udaj się do pediatry.

smecta
INFORMACJE
3 godziny.<br>Objętość płynów podawanych dzieciom poniżej 2 roku życia powinna w przybliżeniu wynosić 50-100 ml po każdym rozluźnionym stolcu, Dla dzieci starszych jest to ilość odpowiadająca 1/2 do 1 filiżanki.<br>Dorośli powinni wypijać tak dużo na ile pozwala im organizm.<br>Dobrze jest również podczas biegunki osłonić przewód pokarmowy i zobojętnić czynniki, które ją wywołują: wirusy, bakterie i ich toksyny.<br>Można to zrobić stosując Smectę!<br>ALE PAMIĘTAJ<br>Jeśli po próbach nawodnienia i karmienia biegunka utrzymuje się nadal. jeśli stan dziecka nie ulega poprawie, dziecko wysoko gorączkuje. lub pojawia się w stolcu krew natychmiast udaj się do pediatry.<br><br>smecta<br>&lt;tit&gt;INFORMACJE
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego