Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
spowodował, że wybito w Chinach tysiące cywet. Jednak wciąż doskonale sprzedaje się cywetowa kawa Kopi Luwak. Ma podobno niezwykły smak i aromat. Nic dziwnego, bo parzy się ją z ziaren częściowo strawionych albo wydalonych przez cywetę! Zwierzęta wybierają ziarna jeszcze na plantacjach w Indonezji. Kiedy ziarenka przejdą przez ich układ pokarmowy, są zbierane przez pracowników i wędrują do smakoszy.
BT

Putin dzieciom
Moskwa
Prezydent Rosji umie dbać o przyszłych wyborców. Otworzył stronę internetową wyłącznie dla dzieci. Oprócz zdjęć z Kremla mogą poznać poglądy Putina.

Trzeba bić się na wszystkich frontach
Rozmowa z Dennisem Kucinichem, demokratycznym członkiem Kongresu, kandydatem na prezydenta USA
spowodował, że wybito w Chinach tysiące cywet. Jednak wciąż doskonale sprzedaje się cywetowa kawa Kopi Luwak. Ma podobno niezwykły smak i aromat. Nic dziwnego, bo parzy się ją z ziaren częściowo strawionych albo wydalonych przez cywetę! Zwierzęta wybierają ziarna jeszcze na plantacjach w Indonezji. Kiedy ziarenka przejdą przez ich układ pokarmowy, są zbierane przez pracowników i wędrują do smakoszy.<br>&lt;au&gt;BT&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Putin dzieciom&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Moskwa&lt;/&gt;<br>Prezydent Rosji umie dbać o przyszłych wyborców. Otworzył stronę internetową wyłącznie dla dzieci. Oprócz zdjęć z Kremla mogą poznać poglądy Putina.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Trzeba bić się na wszystkich frontach&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Rozmowa z Dennisem Kucinichem, demokratycznym członkiem Kongresu, kandydatem na prezydenta USA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego