Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
przerzuconą stroną ogłoszeń. -- Przyjmujący zgłoszenia człowiek pokazał mi stertę odpowiedzi na ogłoszenie. Zaczęłam się zastanawiać, jak oni będą w stanie wybrać jedną osobę spośród kilkuset o zbliżonych umiejętnościach. Losowo? - wspomina Ewa, która od ponad pół roku poszukuje pracy.

Ciężkie życie filozofa

Ewa ma wykształcenie wyższe, ale raczej jej to nie pomaga. Kierunek, który ukończyła - filozofia - nie jest szczególnie ceniony przez pracodawców. Ewa nie liczyła na zrobienie kariery czy zbijanie fortuny. Chciała robić to, co lubi i móc się za to utrzymać. Dziś sama musi liczyć na pomoc.
Bezczynność bezrobotnych, nawet w Warszawie, może trwać miesiącami. Wielu decyduje się w końcu na
przerzuconą stroną ogłoszeń. -- Przyjmujący zgłoszenia człowiek pokazał mi stertę odpowiedzi na ogłoszenie. Zaczęłam się zastanawiać, jak oni będą w stanie wybrać jedną osobę spośród kilkuset o zbliżonych umiejętnościach. Losowo? - wspomina Ewa, która od ponad pół roku poszukuje pracy.<br><br>&lt;tit&gt;Ciężkie życie filozofa&lt;/&gt;<br><br>Ewa ma wykształcenie wyższe, ale raczej jej to nie pomaga. Kierunek, który ukończyła - filozofia - nie jest szczególnie ceniony przez pracodawców. Ewa nie liczyła na zrobienie kariery czy zbijanie fortuny. Chciała robić to, co lubi i móc się za to utrzymać. Dziś sama musi liczyć na pomoc.<br>Bezczynność bezrobotnych, nawet w Warszawie, może trwać miesiącami. Wielu decyduje się w końcu na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego