Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dowodów (i powierzenie danych o wszystkich Polakach) firmie zewnętrznej: - Ministerstwo to nie fabryka. CPD to 200 zmarnowanych, budżetowych etatów. Nie, nie sądzę, żeby taki pomysł był igraniem z bezpieczeństwem państwa.
Nasz informator z MSWiA jest innego zdania: - Resort robi wszystko, żeby polskie dokumenty powierzyć tylko PWPW, której od pięciu lat pomaga francuska spółka Thales Identification. Co to za firma? Czy ktoś ją sprawdzał? Jakie mamy gwarancje, że "delikatne dane" nie wpadną w niepowołane ręce?
"Rz" dotarła do dokumentów CPD, w których wprost pisze się o "koncepcji przekazania" Centrum PWPW. Rzecznik PWPW: - Nie prowadzimy rozmów o przejęciu CPD.
Minister Ciećwierz: - Nie ma
dowodów (i powierzenie danych o wszystkich Polakach) firmie zewnętrznej: - Ministerstwo to nie fabryka. &lt;name type="org"&gt;CPD&lt;/&gt; to 200 zmarnowanych, budżetowych etatów. Nie, nie sądzę, żeby taki pomysł był igraniem z bezpieczeństwem państwa.<br>Nasz informator z &lt;name type="org"&gt;MSWiA&lt;/&gt; jest innego zdania: - Resort robi wszystko, żeby polskie dokumenty powierzyć tylko &lt;name type="org"&gt;PWPW&lt;/&gt;, której od pięciu lat pomaga francuska spółka &lt;name type="org"&gt;Thales Identification&lt;/&gt;. Co to za firma? Czy ktoś ją sprawdzał? Jakie mamy gwarancje, że "delikatne dane" nie wpadną w niepowołane ręce?<br>&lt;name type="tit"&gt;"Rz"&lt;/&gt; dotarła do dokumentów &lt;name type="org"&gt;CPD&lt;/&gt;, w których wprost pisze się o "koncepcji przekazania" Centrum &lt;name type="org"&gt;PWPW&lt;/&gt;. Rzecznik &lt;name type="org"&gt;PWPW&lt;/&gt;: - Nie prowadzimy rozmów o przejęciu &lt;name type="org"&gt;CPD&lt;/&gt;.<br>Minister &lt;name type="person"&gt;Ciećwierz&lt;/&gt;: - Nie ma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego