Typ tekstu: Audycja radiowa
Tytuł: Radio RMF FM
Rok: 2001
głosuj na stronie www. interia pl. Wreszcie sposób trzeci, wybrany tytuł prześlij jako SMS pod numer trzydzieści trzy dwadzieścia dwa, zapłacisz jak za zwykły SMS. Masz czas do północy dwudziestego ósmego grudnia. Czeka sto wspaniałych nagród wśród nich wielki finał w Nowy Rok od osiemnastej w RMF FM to co pomaga wybrać w przebój roku, przebój dla ciebie, podwójne... stacjach na Nowy Rok.
W wigilijną noc radosną zwierzęta ludzki głos mają, misio i myszka tak o prezentach sobie cicho rozmawiają, dobry rok miałem, trochę uskładałem, za tysiąc dwieście w Euro zaszalałem.
Ja w Euro trzysta złotych wydałam ileż ja za to
głosuj na stronie www. interia pl. Wreszcie sposób trzeci, wybrany tytuł prześlij jako SMS pod numer trzydzieści trzy dwadzieścia dwa, zapłacisz jak za zwykły SMS. Masz czas do północy dwudziestego ósmego grudnia. Czeka sto wspaniałych nagród wśród nich &lt;gap&gt; wielki finał w Nowy Rok od osiemnastej w RMF FM to co pomaga wybrać w przebój roku, przebój dla ciebie, podwójne... stacjach na Nowy Rok.&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;W wigilijną noc radosną zwierzęta ludzki głos mają, misio i myszka tak o prezentach sobie cicho rozmawiają, dobry rok miałem, trochę uskładałem, za tysiąc dwieście w Euro zaszalałem.<br>Ja w Euro trzysta złotych wydałam ileż ja za to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!