Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
na znanym uniwersytecie, nasz dyplom może okazać się bardzo pomocny.
English First oferuje studentom szansę nauki za granicą.
Nasza nowa szkoła w Bostonie (Massachusettes) w USA przyjmuje studentów z ponad 45 krajów. A to tylko jedno z wielu miejsc, gdzie studenci English First mogą kontynuować naukę.
Wierzymy, że piękna szkoła pomaga w nauce.
Nasze klasy są odnowione, nowocześnie i komfortowo umeblowane.
English First na świecie.
English First posiada sieć ponad 70 placówek w 40 różnych krajach.

Oferujemy kursy dla wszystkich grup wiekowych.

English First może zaoferować studentom szkół wyższych program wymiany. SpędŤ rok w kraju, gdzie mówi się językiem, którego się
na znanym uniwersytecie, nasz dyplom może okazać się bardzo pomocny.<br>English First oferuje studentom szansę nauki za granicą.<br>Nasza nowa szkoła w Bostonie (Massachusettes) w USA przyjmuje studentów z ponad 45 krajów. A to tylko jedno z wielu miejsc, gdzie studenci English First mogą kontynuować naukę.<br>Wierzymy, że piękna szkoła pomaga w nauce.<br>Nasze klasy są odnowione, nowocześnie i komfortowo umeblowane.<br>English First na świecie.<br>English First posiada sieć ponad 70 placówek w 40 różnych krajach.<br><br>Oferujemy kursy dla wszystkich grup wiekowych.<br><br>English First może zaoferować studentom szkół wyższych program wymiany. SpędŤ rok w kraju, gdzie mówi się językiem, którego się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!