Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
kości.
Jedna tabletka OptiCal500 zawiera 125 mg wapnia,, 50 IU witaminy D oraz inne ważne składniki odżywcze.
Witamina C - niezbędna w syntezie kolagenu i budowie kości. Działa jako silny przeciwutleniacz: pomaga neutralizować wolne rodniki w organizmie, co przyczynia się do ochrony struktur biomolekularnych organizmu (lipidy, białka, materiał genetyczny).
Witamina D - pomaga regulować wchłanianie wapnia i fosforu w przewodzie pokarmowym oraz ich wykorzystanie. Jest niezbędna do prawidłowego rozwoju kości i zębów. Reguluje także reabsorbcję wapnia w nerkach.
Witamina K - przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Bierze udział w metabolizmie i wapnieniu kości.
Wapń - pierwszy minerał pod względem zawartości w organizmie; decyduje
kości.<br>Jedna tabletka &lt;name type="prod"&gt;OptiCal500&lt;/&gt; zawiera 125 mg wapnia,, 50 IU witaminy D oraz inne ważne składniki odżywcze.<br>Witamina C - niezbędna w syntezie kolagenu i budowie kości. Działa jako silny przeciwutleniacz: pomaga neutralizować wolne rodniki w organizmie, co przyczynia się do ochrony struktur biomolekularnych organizmu (lipidy, białka, materiał genetyczny).<br>Witamina D - pomaga regulować wchłanianie wapnia i fosforu w przewodzie pokarmowym oraz ich wykorzystanie. Jest niezbędna do prawidłowego rozwoju kości i zębów. Reguluje także reabsorbcję wapnia w nerkach.<br>Witamina K - przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Bierze udział w metabolizmie i wapnieniu kości.<br>Wapń - pierwszy minerał pod względem zawartości w organizmie; decyduje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego