Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2004
być stosowny w bólach o większym natężeniu. Połączenie paracetamolu z kofeiną (Etoran Extra) zalecane jest przy bólach migrenowych i menstruacyjnych (...). W tym kontekście preparaty złożone - Etoran Extra oraz Etoran Max - stanowią racjonalne połączenie lekowe".

ból głowy
paracetamol
migrena, bóle miesiączkowe
Paracetamol, kofeina
ból zębów, kręgosłupa i stawów
Paracetamol, kodeina
Etoran pomaga
Gdy ból głowy nie daje Ci spokoju, sięgnij po Etoran, który w krótkim czasie przynosi ulgę i sprawi, że wracasz do pełnej formy. Etoran likwiduje ból bez konieczności uciekania się do silniejszych, często nieobojętnych dl organizmu środków.

Jak uniknąć bólu głowy

Bólu głowy możesz czasami uniknąć. W tym celu, o
być stosowny w bólach o większym natężeniu. Połączenie paracetamolu z kofeiną (&lt;name type="prod"&gt;Etoran Extra&lt;/&gt;) zalecane jest przy bólach migrenowych i menstruacyjnych (...). W tym kontekście preparaty złożone - &lt;name type="prod"&gt;Etoran Extra&lt;/&gt; oraz &lt;name type="prod"&gt;Etoran Max&lt;/&gt; - stanowią racjonalne połączenie lekowe".<br>&lt;gap&gt;<br>ból głowy <br>paracetamol<br>migrena, bóle miesiączkowe<br>Paracetamol, kofeina<br>ból zębów, kręgosłupa i stawów<br>Paracetamol, kodeina<br>&lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; pomaga<br>Gdy ból głowy nie daje Ci spokoju, sięgnij po &lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt;, który w krótkim czasie przynosi ulgę i sprawi, że wracasz do pełnej formy. &lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; likwiduje ból bez konieczności uciekania się do silniejszych, często nieobojętnych dl organizmu środków.<br><br>&lt;tit&gt;Jak uniknąć bólu głowy&lt;/&gt;<br><br>Bólu głowy możesz czasami uniknąć. W tym celu, o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego