Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
mogło być gorzej.
Nie, nie wniosę sprawy do sądu - weszła mi w słowo. Byłam zbyt zastraszana. Chcę prowadzić normalne życie. Teraz mam męża i dwójkę dzieci. Nie chce narażać mojej rodziny na niebezpieczeństwo. I nie chcę tego na nowo przeżywać. Sprawa przycichła. Staram się odbudować zszarganą psychikę. Mąż bardzo mi pomaga, a nasze dzieci są największym szczęściem danym od losu w nagrodę. Poprzez te wydarzenie uwierzyłam w Boga i moje pociechy wychowuję według zasad wiary.
Historia Mileny nie jest jedyna. Setki kobiet rocznie zostaje uprowadzonych poza granice kraju. Nie mają tyle wiary i szczęścia co ona.
Rozmowa z Krzyśkiem nie przyniosła
mogło być gorzej. <br>Nie, nie wniosę sprawy do sądu - weszła mi w słowo. Byłam zbyt zastraszana. Chcę prowadzić normalne życie. Teraz mam męża i dwójkę dzieci. Nie chce narażać mojej rodziny na niebezpieczeństwo. I nie chcę tego na nowo przeżywać. Sprawa przycichła. Staram się odbudować zszarganą psychikę. Mąż bardzo mi pomaga, a nasze dzieci są największym szczęściem danym od losu w nagrodę. Poprzez te wydarzenie uwierzyłam w Boga i moje pociechy wychowuję według zasad wiary.<br>Historia Mileny nie jest jedyna. Setki kobiet rocznie zostaje uprowadzonych poza granice kraju. Nie mają tyle wiary i szczęścia co ona.<br>Rozmowa z Krzyśkiem nie przyniosła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego