Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
taki jest nasz kandydat!
Szanowni Państwo!
Stajemy do poważnej rozgrywki z obozem "techników władzy", dla których wszystkie chwyty są dozwolone. "Minimum zasad - maksimum skuteczności", oto ich hasło wyborcze, którego efektywność rządząca dziś Akcja Wyborcza Solidarność odczuwa na własnej skórze. Odczuwa, gdyż to oni mają w garści silne media, to im pomaga duża część "różowego" kapitału; to ich kokietują i wprowadzają na salony politycy, niektórzy politycy.
Życzę zatem sztabowi wyborczemu naszego kandydata, aby docenił możliwości konkurenta. Aby wykazał oryginalność i kreatywność na miarę sytuacji. Aby uwolnił wizerunek lidera prawicy z ciążących mu wykrzywień i schematów, wydobywając zalety które posiada.
A panom Aleksandrowi
taki jest nasz kandydat!<br>&lt;hi&gt;Szanowni Państwo!&lt;/&gt;<br>&lt;hi&gt;Stajemy do poważnej rozgrywki z obozem "techników władzy", dla których wszystkie chwyty są dozwolone. "Minimum zasad - maksimum skuteczności", oto ich hasło wyborcze, którego efektywność rządząca dziś Akcja Wyborcza Solidarność odczuwa na własnej skórze.&lt;/&gt; Odczuwa, gdyż to oni mają w garści silne media, to im pomaga duża część "różowego" kapitału; to ich kokietują i wprowadzają na salony politycy, niektórzy politycy.<br>&lt;page nr=28&gt; Życzę zatem sztabowi wyborczemu naszego kandydata, aby docenił możliwości konkurenta. Aby wykazał oryginalność i kreatywność na miarę sytuacji. Aby uwolnił wizerunek lidera prawicy z ciążących mu wykrzywień i schematów, wydobywając zalety które posiada.<br>A panom Aleksandrowi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego